Květen

Měsíc květen začal krásným svátkem všech maminek a my jsme pro ně vyrobili přáníčko. Dalo nám to hodně práce, ale ta radost našich maminek stála za to. Pilně jsme se učili, ale i tak jsme stihli projektový týden nazvaný Zeleninový týden. Povídali jsme si o tom, jakou zeleninu známe, a jakou máme rádi. Vyzkoušeli jsme si, jak se strouhá mrkev, a připravili si ke svačině zdravý zeleninový talíř. Na závěr měsíce nás v rámci oslav Dne dětí čekalo opékání špekáčků v parku Na Špici. To se nám moc líbilo.

Mgr. Světlana Pavelková